.
.
.
Rzeźniczkowe Początki

Rzeźniczkowe Początki

Ile Konungów?


W dniu 23.12.2005 ogłoszono konkurs. Kto wystawi jak największą liczbę Konungów.

Ile Konungów?

Poniżej parę cytatów z forum odnośnie Konunga:

Ile Konungów? Jeśli myślisz o skopiowaniu Konunga tkaczem to zapomnij. To jest niewykonalne.

Ile Konungów? Dla ułatwienia powiem, że na niego nie działają żadne czary.

Ile Konungów? Z tego co wiem Konungów można mieć tylko dwóch.

Ile Konungów? Nie potrafię sobie teraz wyobrazić jak można mieć więcej niż dwóch Konungów. Przecież ładunki artefaktu to 2. A Znawca Artefaktów na wyższym poziomie tez przecież nic nie daje.

Ile Konungów? Nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz. Za pomocą czarów obszarowych chcesz mieć armię Konungów? Nie potrafię sobie wyobrazić jakie kombo chcesz zastosować. Klon nie działa, większe wygnanie tak, ale co z tego? Przecież Konung się nie rozmonoży wtedy.

Ile Konungów? To pewnie wygląda tak: robisz talię na Konungu (chaotami lub syntetami) specjalność Lepkie Łapy czekasz aż ktoś weźmie kinetów z większym wygnaniem i czekasz na fart że specjalność zadziała.

Ile Konungów? Pomysł był taki. W tali nie mam żadnej istoty. Artefaktem przywołuję Konunga. Cofam go na rękę Większym Wygnaniem i Konung wędruje do łapki. Rzucamy czar Posiłki, który usuwa wszystkim graczom karty z ręki i dodaje do ręki taką samą liczbę kart przywoływania. Skoro z istot w tali teraz mamy tylko Konunga to na ręku pojawiłoby się sześciu Konungów których moglibyśmy wystawić za 0 eteru. I wszystko by się udało, ale... Jak Konung wraca do ręki to już nie jest istotą tylko czarem.

Ile Konungów? Dalej jest przywołaniem a nie czarem. Z tym że Posiłki dają tylko posiłki z deq podstawowego z widocznych tych 16 kart co masz. Artefakt się nie liczy bo go nie widać.

Ile Konungów? Nie, Konunga nie da się skopiować w żaden znany mi sposób. A Konungiem grałem baaardzo długo i sądzę, że widziałem już wszystko. Nie ma po prostu takiego czasu ani komba, które by na to pozwalało.

Ile Konungów? Skopiowanie Konunga na specjalizację Lepkie Łapy i w inny sposób się nie da skopiować. Trzeba sprowadzić go do łapy np. zabijając go i wyjmując Trupią Zamianą - potem tylko fart i masz 10 w 1 turze. (nie wiem czy surówy starczy na Lepkie Łapy na 3. Lub możesz zabrać Konunga w ten sam sposób przeciwnikowi (ale bez specjalności ich nie rozmnożysz).

Konkurs wygrał Mirmul! Gratulacje!

Ubezpieczenie Olsztyn | Archiwum | Ubezpieczenie Olsztyn
.
.