.
.
.
Rzeźniczkowe Początki

Rzeźniczkowe Początki

Odbijany


Odbijany

Poziom = 11; Zdrowie = 48; Tłumienie = 2; Zapasy = 2; Szczęście = 3; Siła = 2; Koncentracja = 2; Specjalizacja: Zew Ogników.


Taktyka


Mgła x4; Zwierciadło x3; Bagienny Ognik x3; Furia x2; Ożywczy Wiatr x2; Kalectwo x2.

Odbijany

Talia jest bardzo wkurzająca, gdyż wrogie istoty atakując nas zadają obrażenia dla swojego dowódcy. Pierwsza taktyka: Rzucamy Zwierciadło, następnie rzucamy Furię, która zmusza wszystkie istoty przeciwnika do ataku. Dzięki zaklęciu Zwierciadło wszystkie obrażenia, które byśmy otrzymali otrzymuje przeciwnik. Jest możliwe, że przeciwnik rozproszy nasz urok jakimś czarem. Wtedy to rzucamy Mgłę i wrogie istoty przechodzą w stan odpoczynku nie zadając nikomu obrażeń. W międzyczasie jak wrogie istoty odpoczywają, nasze ogniki przeprowadzają zmasowany atak. Druga taktyka: Rzucamy Furię i jak wrogie istoty nas atakują to rzucamy Mgłę żeby wrogie stworki sobie odpoczywały. Jak wrogie stworki odpoczywają to robimy zmasowany atak ogników. Ożywczy Wiatr i Kalectwo zapewniają nam żeby wymagane karty zawsze były na ręku. Najważniejsze to żeby zapewnić taki dobór kart coby zawsze na ręku była Mgła i żeby zawsze zostawiać te 2 pkt eteru na przywołanie tej Mgły. Niebezpieczny może się wydawać, tak często występujący, Magobójca - lecz to tylko pozory. W trupim aspekcie załatwiamy go Kalectwem, a w aspekcie życia każemy mu atakować Furią i niwelujemy jego rozproszenie Zwierciadłem lub Mgłą.

Opis kart


Odbijany Mgła; czar; 2 pkt eteru.
Do końca tury istoty nie zadają obrażeń w walce. Czar można rzucać w fazie blokowania.

Odbijany Zwierciadło; czar-urok; 4 pkt eteru.
Wszystkie obrażenia, które otrzyma rzucający zaklęcie przenoszone są na przeciwnika, aż do końca bieżącej tury.

Odbijany Bagienny Ognik 3/7; przywoływanie; 5 pkt eteru.
Latanie. [Odpoczynek] - kradnie do 6 pkt eteru z puli przeciwnika.

Odbijany Furia; czar; 2 pkt eteru.
Wszystkie wrogie istoty otrzymują umiejętność "Szał" aż do następnego ataku.

Odbijany Kalectwo; urok; 2 pkt eteru.
Wskazana trupia istota zostaje unieruchomiona. Przeciwnik jej dowódcy losuje na początku swojej tury dodatkowe zaklęcie.

Odbijany Ożywczy wiatr; czar; 3 pkt eteru.
[Dodatkowe x pkt eteru] - cel losuje x dodatkowych zaklęć.


Opracował: Rzeźniczek
Ubezpieczenie Olsztyn | Archiwum | Ubezpieczenie Olsztyn
.
.